Menu
Sepetim

Hakkımızda


Teba Bilişim, Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama (OT/VT) alanında edindiği tecrübeler ile yüksek standartlar sunan bir firmadır. Otomotiv, tüketim ürünleri, yiyecek içecek, lojistik, tıbbi cihazlar paketleme, ilaç ve diğer sektörlerde hizmetlerini en profesyonel şekilde sunmayı hedefleyen firmamız Teba Bilişim, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerini memnun etmektedir. Kurulduğu günden bu yana müşteri istek, ihtiyaç ve önerileri ile hizmetlerine yön vererek tamamen müşteri odaklı bir strateji izleyen Teba Bilişim, sektöründe öncü olma yolunda da emin adımlar ile ilerlemektedir.


Teba Bilişim; ürün portföyünde barındırdığı el terminalleri, barkod okuyucular, tablet gibi sunduğu ürün çözümleri ile de müşterilerini her anlamda memnun etmeye çalışmaktadır. Bu kapsamda Teba Bilişim olarak temel hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini göz önünde bulundurarak ürün portföyümüzde yer alan ürünlerimizi ve hizmetlerimizi müşterilerimize profesyonel ve yüksek standartlarda sunmaktır. Bu doğrultuda firma çalışanlarımızın da desteği ile hedefimize adım adım yaklaşmış ve müşterilerimizi memnun etmeyi başarmış durumdayız. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.