Menu
Sepetim

El Terminalleri

El Terminalleri

El terminali, el bilgisayarlarının genel adı.

Elle girilen verileri ya da barkod/RFID okuyucusu tarafından girilen verileri depolamak, yorumlamak, işlemek üzerine tasarlanmış cihazlardır. Depoladıkları veriyi genelde başka sistemlere aktarırlar. Böylece birçok terminalden gelen veriler ana merkezde toplanır ve yapılan işe göre veriler ana sisteme aktarılır. İlk yapıldıklarında üzerinde DOS işletim sistemleriyle üretildiler ancak günümüzde değişik ihtiyaçlara göre değişik Windows versiyonları mevcuttur. Windows CEWindows Mobile gibi. Okuma işlemi barkodlarda lazer bir okuyucu ile, RFID sistemlerinde radyo dalgalarını alabilen bir anten sistemi ile yapılmaktadır. Cihazlar mesafeleri ile doğru orantılı olarak fiyatlandırılır.

Brand: M3
    M3 Siyah (BK10), çok yönlü ve sağlam bir PDA'dır. Cihaz, neredeyse her ortamda kullanım için uygun hale getiren bir IP-67 sertifikası ile birlikte gelir. Bu sağlam PDA, yüksek performans ve güvenilirlik sunarak iş gücünü arttırır. Üretim, perakende, yönetim, lojistik, inşaat g..
Brand: M3
M3 SM15W , şık, toza ve suya dayanıklı, büyük 5” Full HD tam dokunmatik, kapasitif ekranlı Android 7.1 (8.0 hazır) el tipi bir cihazdır. İsteğe bağlı olarak 1D veya 2D barkod okuyuculu 13MP kamerası vardır. 4GLTE bağlantısı ile birlikte gelen ürün, düşük maliyetli bir WiFi çözümü sunar. IP65 der..
Brand: M3
    IP65 e sahip M3 UL10 , -20 ila 60 ° C arasındaki sıcaklıklarda sorunsuz çalışır ve bu nedenle soğutma depolarında rahatlıkla kullanılabilir. Cihaz, depo ortamı için ideal olan güçlü ve ultra sağlam bir mobil PDA'dır. 1,8 m den betona düştüğünde bile çalışmaya devam edecektir.9..
Brand: Bartec
Tabanca kabzalı Bartec MC92NOex-G/K mobil bilgisayar, tehlikeli (potansiyel olarak patlayıcı) alanlarda güvenilir barkod taraması için sağlam bir cihazdır. Tarama tetiği tabanca kabzasına rahatça yerleştirilir. Böylece barkodlar sadece tek elle okutulabilir.Bartec MC92NOex-G/K , IEEE 802.11 a / b..
Brand: Bluebird
Bluebird EF400 ; rahat taşınabilirliği, kolay tutuşu, 136,3 mm x 68 mmx 15,9 mm boyutu, 4 inç ekranı ve 200 g ağırlığı ile sahada oldukça kullanışlıdır.Cep boyutunda bir dokunmatik mobil bilgisayar olan cihaz, 1,8 metreden daha fazla düşüş sağlamlığına sahip olmasından dolayı çok tercih edi..
Brand: Bluebird
Bluebird EF401 ; rahat taşınabilirliği, kolay tutuşu, 136,3 mm x 68 mmx 15,9 mm boyutu, 4 inç ekranı ve 200 g ağırlığı ile sahada oldukça kullanışlıdır. Cep boyutunda dokunmatik bir mobil bilgisayar olan cihaz, 1,8 metreden daha fazla düşüş sağlamlığına sahip olmasından dolayı çok tercih edilmek..
Brand: Bluebird
Özel olarak üretilmiş, oldukça sağlam bir cihaz olan Bluebird EF500 , 1D / 2D barkodları tarama ve güçlü pili (3.8V, 3,200 mAh) ile karşımıza çıkar. Ekranda Corning Gorilla Glass 3 kullanılmıştır. Bluebird’ün bu en yeni dokunmatik ekran teknolojisini kullandığı 1280 x 720 piksellik ekran çözünür..
Brand: Bluebird
Bluebird EF501 , yüksek düzeyde performans sağlayacak çok güçlü bir işlemci (2.0 GHz Octa Core Processor) ile donatılmıştır. Ayrıca minimum güç tüketimi ile birden fazla uygulama çalıştırabilir.Bluebird'ün kompakt, hafif tasarımı, TankSmith ™ teknolojisi ile 1,5 metrelik düşme testlerini geçmişt..
Brand: Bluebird
Bluebird EF501R tıpkı EF501 gibi güçlü bir Sekiz Çekirdekli işlemci ile donatılmış olup Android 7.X Nougat’ı çalıştırır.Bluebird’ün en sağlam 5 inch lik dokunmatik mobil bilgisayarıdır. Özellikle zorlu dış ortamlarda kullanılabilir. 2,4 metre düşme testleri, suya, toza ve kire karşı koruma sağlay..
Brand: Cognex
QVGA ekran ve 802.11 a / b / g wifi özellikleri ile birlikte gelen Cognex DataMan 9500 , Microsoft Windows Embedded CE 6.0  işletim sistemi kullanmaktadır. Cognex Dataman 9500 oldukça basit bir mobil bilgisayardır. Fakat okunması zor (silinmiş ya da net olmayan) barkodlarınız varsa en iy..
Brand: Honeywell
Honeywell CK3R , güçlü ve çok yönlü diğer taraftan da hafif, elde taşınabilen bir bilgisayardır. Entegre 2D taraması yapabilen görüntüleyici, geniş 3,5 inç dokunmatik ekran ve klavyesi ile (Nümerik ve QWERTY) kullanıcı taleplerini karşılar. Verilerin elde edilmesini ve işlenmesini mümkün olduğun..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 92 (8 Sayfa)
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.