Menu
Sepetim

Şirket Politikamız

Firmamız Teba Bilişim, kurulduğu günden bu yana çalışanlarına sağladığı kurum içi ve kurum dışı eğitimler ile uluslararası standartları yakalamayı başarmış ve bu anlamda hizmetlerine devam etmektedir. Teba Bilişim’in sahip olduğu şirket politikası sayesinde uluslararası alanda tescillenen bir firma olduğunu ifade edebilmemiz mümkündür.

Bilişim alanında sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile hem müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyor hem de çalışanlarımız ile müşterilerimiz arasında sağlıklı bir şekilde iletişim kurulabilmesini sağlıyoruz. Kalite yönetimin şartlarını eksiksiz bir şekilde yerine getirerek müşterilerimizin kurumumuza olumlu geri dönüşler yapmasını hedefliyoruz.

Şirket politikamızın en temelin müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Müşterilerin bir firmanın temel başarı kaynağı olduğunu biliyor ve bu nedenle hem mevcut hem de potansiyel müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet, ürün ve çeşitli çözümler sunuyoruz.

Müşterilerimize verdiğimiz önem ve ilginin tümünü çalışanlarımıza da gösteriyoruz. Şirket politikamız arasında yer alan unsurlardan biri olan çalışan güvenliği ve sağlığı ile ilgili tüm önlemleri alarak çalışanlarımızın çok daha sağlıklı bir ortamda verimli bir şekilde faaliyetlerini sürdürmelerini sağlıyoruz. Bir işletme için müşteri ne kadar önemli ise müşteriler ile iletişim halinde olan çalışanlarında o kadar önemli olduğunun bilincindeyiz ve bu kapsamda çalışanlarımızı memnun edecek bir şirket politikası benimsiyoruz. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.